Strana 4 z 7
Zobrazit položek na stránce
Stránky: První Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další Poslední

4.červen 2013 18:13:26 - svatebčané

Děkujeme Vám za nádherný hudební zážitek a dotvoření krásné atmosféry při sobotní svatbě U Elišky v Lipovce.
Díky, byli jste jako vždy skvělí!!!!!!!!!!!!
------------------------------
6.6.2013 - Brillant Band
Ahoj SVATEBČANÉ,
doufáme, že budete mít brzy zase nějakou oslavu (svatbu asi ne) a že to společně opět roztočíme. Bylo to moc fajn :-)

17.březen 2013 16:03:04 - fc české meziříčí

Strašně moc děkujem za opět skvělé vystoupení na našem plese,které opět pobavilo hodně lídí.Nejvíce prosím vyřídit pochvalu bubeníčkovi Matyášovi.Byl nejlepší z vystoupení který jsme kdy měli.Reakce byli výborné a všichni se těší co nám předvede za rok.To jak výborně zpíváte a hrajete je obdivuhodné a umíte rozproudit celý sál.moc díky a brzy Ahoj

4.březen 2013 22:47:15 - Jirka a Jitka

Ahoj,po delším čase jsme se zůčastnili šibřinek v Jasenné a musíme říct že jste opravdu profesionálové,i díky Vám to byl jeden velkej mejdan!Dík!
-----------------------------
5.2.2013 - Brillant Band
Ahoj Jirko a Jitko,
jak jsem psal o příspěvek níže, byl to skvělý večer hlavně díky skvělým lidem. Děkujeme za pochvalu a rádi Vás potkáme 16.3. v Českém Meziříčí.

3.březen 2013 22:21:04 - Jáseňáci

Ahoj,děkujeme za hudební šou jakou jste předvedli včera na šibřinkách u nás,chceme taky poděkovat sokolu za skvělou organizaci a vzkázat děvčatům z baletního souboru že opět nezklamala.Díky kapelo,bylo to jak jinak super!!!!
-----------------------------
4.3.2013 - Brillant Band
Ahoj Jáseňáci,
skvělá nálada, organizace i vystoupení holek z baletu. K tomu všemu úplně plný sál slušných a přátelských lidí, kteří se nepřišli prát ani se hádat, ale bavit se a užít si Šibřinky. V takové atmosféře je hraní radost. Děkujeme Jáseňáci!!!

3.březen 2013 18:19:39 - fan club České Meziříčí

Po roce jsme navštívili šibřinky v Jásenné a nedá se popsat jak jsme byli všichni nadšeni opět vaším skvělím vystoupením a zároveň i skvělou atmosférou za kterou děkujeme jako sousedé všem z Jásenné.Děkujeme a těšíme se za 14.dní u nás.
-----------------------------
4.3.2013 - Brillant Band
Byl to opravdu báječný večer a díky, že jste dorazili v takto hojném počtu. Za dva týdny to roztočíme u vás a věříme, že to bude také velmi povedená akce :-)

11.únor 2013 19:01:47 - eva

Ahoj skvělá skupino, poté co jsem si v aktualitách přečetla váš článek, co jste udělali pro děti ZŠ Kvasiny, jsem čím dál tím víc na vás hrdá a čím dál víc pyšná na to ,že k vám mám srdečně nejblíž. Máte dobré srdce a doufám,že Vám to bude opětováno dobrým slovem na těchto stránkach. Zasloužíte si to, neboť to nebylo poprvé co jste věnovali někomu svůj honorář. Matyášek je užasnej tak ať mu to dál bubnuje a moc se na Vás těším u nás na plese 16.3.
-------------------------------
14.2.2013 - Brillant Band
Ahoj Evo,
nějak nevím, jak mám reagovat, ale člověk se asi nemůže jen pořád honit za penězi na úkor dobré věci a akce, které přinesou něco navíc dětem jsou tím, co nám dává dobrý pocit z odvedené práce a jsem velice rád, že všichni v kapele to vidí stejně a nemají jakýkoliv problém hrát ve svém volnu bez nároku na honorář. Víťa


9.únor 2013 12:22:23 - Hanka a Martin

Děkujeme za nezapomenutelný ples ZM v Rychnově. Už teď se těšíme na příští rok. Byli jste skvělí od začátku do konce. Prostě SUPEEEER.
------------------------------
9.2.2013 - Brillant Band
DĚKUJEEEEEM

28.leden 2013 13:15:25 - Věra

Ahoj, jste super!!!! Hrajete a zpíváte skvěle. (Myslivecký ples Třebařov) Všem budu jen doporučovat.
------------------------------
29.1.2013 - Brillant Band
Ahoj Věro,
obrovský dík za pochvalu a už teď se těšíme na příští ples v Třebařově. Byli jste báječné publikum a my si to u vás opravdu užili. Nejpozději za rok nashledanou.

21.leden 2013 07:29:00 - FBC Dobré

Ahoj skupino, děkujeme za úžasné vystoupení na florbalovém plese u nás v Dobrém...Byli jste opět úžasní a briliantní, všichni jsme si to moc a moc užili...Přejeme kupu dalších vydařených akcích a na některých z nich třeba na viděnou...P.S.: Už se těšíme na příští rok...
--------------------------------
22.1.2013 - Brillant Band
Ahoj Florbalisté,
my děkujeme vám za skvělou atmosféru a za to, že jste tak perfektní parta mladých lidí, která je schopna špičkově zajistit a zorganizovat nejen ples, ale i vše okolo. Kdo nezkusil neví :-). Přejeme hodně sportovních i osobních úspěchů a za rok ahoooj.

4.leden 2013 22:44:08 - Dan,,Dědek,,-kytara

Zdravím z Meziměstí!
Tak předem ,klobouk dolů.....zpěv všech,ale především ,,Té,,paní naprosto famozní.Podání a aranže super,jen jedno bych vytknul,tedy s omluvou ale přeci,muziku z kláves...to pro mne není to pravé,ale jak jsem již řekl....v takovémto podání výborný.
Jinak moc a moc zdravím za skupinu IRONICK a přeji moc a moc nádherných not!!!!!
Dan
------------------------------
7.1.2012 - Brillant Band
Ahoj Dane,
obrovský dík za chválu, od muzikanta to potěší dvojnásob. Co se týká muziky z kláves, tak tu samozřejmě používáme, ale každý z nás ovládá na slušné úrovni svůj hudební nástroj, takže nejsme jen "pouštěči" hudebních podkladů, tak jako 90% podobných kapel. Do každé skladby tedy dohráváme jak kytaru, tak i klávesy. Kromě toho jsme tři, takže se nehádáme :-), nacpeme se i s aparaturou do většího kombíku :-) a hlavně jsme schopni držet slušné ceny. Také jsem poslouchal Tvůj projekt se skupinou Ironick a musím uznat, že to má nápad, šťávu a hlavně srdce a to je nejdůležitější.
Ať to Tobě i Ironicku parádně hraje a doufám, že se brzy potkáme třeba na podiu.
Víťa

 

Nový příspěvek


Jméno:
E-mail:
   
Text:
 
Kontrolní kód: