Strana 5 z 7
Zobrazit položek na stránce
Stránky: První Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další Poslední

20.srpen 2012 21:56:19 - Míša a Láďa Benschovi

Ani neumíme slovy vyjádřit, jak moc Vám děkujeme za Vaše sobotní vystoupení na naší svatbě!!! Z velké míry právě díky Vám to byl pro nás opravdu den s velkým D :)
A Váš BRILLANTNÍ výkon doteď opěvují všichni účastníci svatby! Vy jste byli při plánování celé té události naše jediná jistota a opět jste nezklamali! Naopak jsme se s manželem shodli na tom, že jste rok od roku lepší!!! :)
------------------------------
22.8.2012 - Brillant Band
Ahoj novomanželé, skvělí jste byli hlavně vy a vaši hosté. Každopádně je moc fajn, že z nás všechny ty svatby, na kterých jsme se potkali, udělali více než jen kapelu a posluchače. Díky za to, že jsme mohli být s vámi.

26.červenec 2012 11:27:05 - Marcela a Petr

Děkujeme za nezapomenutelné vystoupení na naší svatbě. Jste nejen skvělí muzikanti a baviči, ale zároveň moc fajn lidi. Ještě jednou díky...
------------------------------
2.8.2012 - Brillant Band
I vy jste byli báječní a brzy nashledanou

4.květen 2012 22:16:26 - Růž

V Kvasinách 30.4.2012 jsem se zastavila jen tak na čumandu ,ale když jsem vás slyšela musela jsem zůstat až téměř do konce bylo to OK.
-----------------------------
5.5.2012 - Brillant Band
Děkujeme, to nás samozřejmě velice těší.

19.březen 2012 06:11:21 - Fotbalisté České Meziříčí

Opět perfektní vystoupení z vaší strany.Perfektní hudba i zpěv.Nejlepší způsob jak se odreagovat ze všedních starostí je setkat se s vámi,jste ekcelentní i jako lidé.Moc děkujeme za sobotní ples u nás a už nyní se těšíme další setkání s Vámi.Přejeme hodně dobrých lidí kolem vás,aby dokázali ocenit vaší práci,která je nesmírně krásná,ale i těžká.Díky moc!!!!!!!!!!!!!!!!
-----------------------------
19.3.2012 - Brillant Band
My děkujeme Vám, protože dokážete navodit báječnou atmosféru a umíte se bavit od začátku až dokonce. Všichni jsme se shodli na tom, že Váš ples má rok od roku lepší úroveň a letos to byla opravdová špička. Vše šlapalo jak mělo, bohatá tombola, výborný doprovodný program - skvělá práce organizátorů. Tak za rok nashledanou milí fotbalisté (i když mám pocit, že se uvidíme mnohem dřív :-)

5.březen 2012 07:59:26 - Fan club České Meziříčí

My také děkujeme za opět perfektní zážitek jste opravdu skvělí hudebníci a je radost Vás vidět a poslouchat, už se těšíme nás Vás na plese v Českém Meziříči.
---------------------------
5.3.2012 - Brillant Band
My se už také mooooc těšíme.


4.březen 2012 12:29:02 - Jáseňáci

Dobrý den Všem, kteří včera 3.3. byli účastni letošním Sokolským šibřinkám v Jasenné a určitě se společně s námi shodnou ,že to byla super akce i díky vystoupení Vaší kapely.Karnevalově jsme si to užili a Vám vážení děkujeme za excelentní hudební šou!
----------------------------
4.3.2012 - Brillant Band
Než jsme k vám jeli, tak jsme se ze všech stran dozvídali o vyhlášených šibřinkách v Jasenné. Musíme uznat, že vše bylo báječné a už nyní se těšíme na příští rok. Děkujeme za účast také "fan clubu" z Českého Meziříčí.

27.únor 2012 21:28:51 - Radka

Páteční ples Mateřinka RK- BRILANTNÍ vystoupení dětí, BRILATNÍ a obdivuhodná práce celého kolektivu MŠ Láň včetně BRILATNÍ tomboly a BRILATNÍHO pečiva, BRILATNÍ hudba, BRILATNÍ zábava... Zkrátka BRILATNÍ celý večer! Děkujeme všem, kdo se na něm podíleli!
-----------------------------
28.2.2012 - Brillant Band
Naprostá pravda, kéž by v naší společnosti bylo více takových lidí, jako je ve školce na Láni. Za BRILANTNÍ hudbu samozřejmě děkujeme :-)

26.únor 2012 19:06:00 - Židová

Ahoj všichni návštěvníci stránek. Hudba je to skvělá. Ale jsou skvělí i jako lidé. Za poslední roky na plesech Mateřinka významně podpořili naši mateřskou školu Láň v Rychnově nad Kněžnou. Výtěžek plesů jsme využili pro děti zdravé i pro děti s postižením umístěných v nasí MŠ na zakoupení zahradních prvků. Ještě jednou děkujeme. Kolektiv MŠ.
-----------------------------
26.2.2012 - Brillant Band
Vážená paní ředitelko, vždy nám bylo potěšením Vám zahrát, protože právě Váš ples dává smysl naší práci. Sama musíte nejlépe znát jaký je to pocit, když uděláte něco co pomůže dětem. Velice si vážíme nejen Vaší práce, ale i práce všech zaměstanců Vaší školky. Za celou kapelu Vám přejeme, aby Vám školka "šlapala" minimálně jako dosud.

19.únor 2012 10:36:28 - Lenka

ahojky, moc děkujeme za sokolský ples v Doudlebách nad Orlicí.Vám především patří velké dík, nebo´t bez skvělé hudby by nebyla skvělá zábava.jak už tu bylo zmíněno, jste jedničky a těšíme se zase za rok !!!! Lenka
------------------------------
19.2.2012 - Brillant Band
Báječným lidem se vždy hraje dobře...

18.únor 2012 11:11:22 - Máša

Díky za svělej večer v Doudlebách.... Jste jedničky nejen v hraní, ale i v rychlosti vložení fotek na stránky...My si v klídku vyspáváme z opice a vy ještě v noci aktualizujete stránky... No kdo umí ten umí a ostatní čumí!
PS.: Fotky jsou super!!! Dík
-------------------------------
18.2. 2012 - Brillant Band
:-) I love you...


 

Nový příspěvek


Jméno:
E-mail:
   
Text:
 
Kontrolní kód: