Živá hudba na svatbu, kapela na svatbu a svatební kapela

Svatba je životní událostí většiny lidí a my si tuto skutečnost plně uvědomujeme. Hudba je hlavní prvek zábavy, který Vás bude provázet od odpoledne až do pozdních nočních hodin. Díky našim dlouholetým zkušenostem a bohatému repertoáru jsme schopni pružně reagovat na momentální náladu všech hostů a to bez rozdílu věku.

Vaše svatba je především Váš den a proto záleží jen na Vás jak bude celý večer vypadat. Buď necháte vše na nás a našich bohatých zkušenostech, nebo Vám můžeme pomoci sestavit celý scénář svatební zábavy dopředu a potom bude jen na Vás, zda se rozhodnete pro romantický, lidový, rockový či úplně jiný průběh Vaší svatby.

Na svatbách hrajeme standartně jako duo. V případě, že máte zájem o trio, tak to prosíme uveďte v poptávce. Maximální doba našeho vystoupení je cca 7 hodin, což je z praxe zcela dostačující.

Mimo svatební hudby Vám pro zpestření celého večera nabízíme karaoke show a organizaci nejrůznějších soutěží a to vše ve vlastní režii. V případě zájmu Vám můžeme dát pár typů na  služby, které ke každé svatbě patří, nebo na nejrůznější doprovodný program více zde…