Strana 1 z 2
Zobrazit položek na stránce
Stránky: 1 2 Další Poslední

Přání všeho dobrého

21.prosinec 2018

Pohodové svátky a veselý rok 2019 :-). Kdyby jste se náhodou na Silvestra pohybovali v Krkonoších, tak se určitě zastavte v Rokytnici nad Jizerou v chatě Pod lípami :-). Budeme tam...


Svatební termíny 2019

9.květen 2018

Pozor už nyní si můžete objednávat termíny na vaše svatby v roce 2019. Neváhejte, protože top termíny jsou rozebrány velice rychle. Více informací v kalendáři akcí.


Svatby 2018

23.listopad 2017

K dnešnímu dni už máme obsazeny všechny svatební soboty od 1.6. do 1.9.2018. Nyní máme k dispozici už jen pár sobotních termínů v květnu a září, proto neváhejte. Děkujeme za důvěru a moc se na vás těšíme.


Pozor svatby 2018 termíny

6.září 2017

Pozor termíny na svatby 2018 se začínají plnit. Neváhejte, protože např. v červnu už máme jen jednu volnou sobotu...


Tropická pouť 2017

12.červenec 2017

Tak jako každý rok jsme i letos zahráli na již jedenáctém ročníku charitativní tropické pouti v České Skalici. Jako vždy se jednalo o nezapomenutelnou akci plnou zábavy a dobré nálady. Třešničkou na dortu je i fakt, že všichni účinkující, kterých se na pouti vystřídá za celý víkend více naž tři desítky, vystupují bez nároku na honorář. Všechny peníze vybrané čistě dobrovolnými příspěvky návštěvníků akce putují do ústavu sociální péče v České Skalici. Pokud jste letos Tropickou pouť nestihli navštívit, tak vám rozhodně doporučuji přijít na příští ročník a určitě nebudete litovat :-).


Rezervace termínů svateb 2018

14.červen 2017

V případě, že již znáte termín vaší svatby v roce 2018 a chcete naší živou svatební hudbu, tak neváhejte. Termíny se začínají pomalu, ale jistě plnit.


Svatby a oslavy

26.květen 2017

Je téměř začátek června a my tak jako každý rok trávíme nejvíce času na svatbách, oslavách a výročích. Za poslední měsíc jsme odehráli pár opravdu skvělých akcí a už nyní se těšíme na další. Tak tedy všem nevěstám pevné nervy a dobrou zábavu :-)


Plesy, bály, tancovačky

3.únor 2017

Plesovka v plném proudu, neváhejte :-)


Silvestr

7.prosinec 2016

Konec roku za dveřmi a my bychom vám rádi popřáli pohodové Vánoce a zároveň vás pozvali na oslavu sivestrovské noci do XL restaurantu v Praze. 


To už je podzim?

26.září 2016

Konec září, poslední svatební "dvoják" a máme tady firemní akce a plesy :-). Letos jsme navštívili snad nejvíc svateb v historii naší kapely a bylo to moc fajn. Avšak největší radost máme z toho co přichází nyní, protože ještě není říjen a my máme letní termíny na svatby z poloviny plné. Pokud tedy plánujete příští rok vstoupit do svazku a chcete nás mít součástí vašeho velkého dne, tak neváhejte :-)


To nám to šlape :-)

18.leden 2016

Víkend který stál opravdu za to 15.-17.1 2015... V pátek skvělý ples SDH v Třebechovicích pod Orebem a sobota ve znamení hostování. Petra s Holiday express v Dolanech, Vítˇas v Brně se skupinou Medium a Vojta... Vojta si přátelé likvidoval mozkové buňky někde v Pardubicích. 


Ples Tour 2016 - ZAHÁJENA :-)

21.prosinec 2015

A je to tady.... Start naší Ples tour 2016 na maturitním plese lanškrounského gymnázia společně s moderátorem Ondrou Pokorným. Jízda od začátku do konce a to je teprve začátek. Myslím, že se všichni máme na co těšit :-)


Rok se s rokem sešel...

4.listopad 2015

Opět to uteklo jako voda a my se spolu s Vámi můžeme těšit na další "plesovku". Startujeme již za necelé tři týdny a vše vyvrcholí až na konci března 2016. Můžete se opět těšit na nové skladby, posílenou aparaturu a pár technických vychytávek.
Již nyní nám poptáváte termíny na svatby na rok 2016, takže pokud máte jasno v termínech, tak neváhejte, protože jako tradičně za 2 měsíce budou ty nejlepší datumy obsazeny.A jedeeeem

21.prosinec 2014

V pátek 19. prosince jsme zahájili další plesovou sezónu naprosto dokonalým maturitním plesem letohradského gymnázia v Lukavici. Naplno to rozjedeme hned první lednový víkend a máte se opět na co těšit. Kromě toho, že jsme se pro vás naučili spoustu nových skladeb, tak připravujeme on line reportáže z vašich plesů, které budeme zveřejňovat na našem fb profilu (tedy pokud nám to připojení dovolí) :-). Jako každý rok se na nás můžete obracet s dotazy na jednotlivé plesy včetně rezervací, které vám zařídíme přes organizátory. Budeme se těšit...Slavnosti v Kvasinách

22.září 2014

V sobotu 20.9.2014 jsme se zúčastnili slavnosti při příležitosti odhalení soch na mostě v Kvasinách. Na akci jsme zajišťovali celý den kompletní ozvučení programu a večer jsme hráli na nezapomenutelné taneční zábavě, která končila až v pozdních nočních hodinách. Kromě nás vystoupili během dne také Zdeněk Izer, znojemská cimbálovka a swingová kapela Pružná těla. Vzhledem k nadcházejícím volbám si akci nenechaly ujít ani politické strany, ale díky perfektní organizaci se jednotliví zástupci stran nedostali k mikrofonu, takže jsme byli všichni ušetřeni nekonečným slibům a řečem o tom, že bude lépe :-). Ale abych nebyl jen kritický, tak děti a klienti ÚSP dostali balónky, což je určitě potěšilo. Každopádně obrovské poděkování patří organizátorům a my se již nyní těšíme na oba kvasinské plesy, kde budeme hrát. Fotografie jsou ke shlédnutí zde... 


Plesová sezóna 2014

7.duben 2014

Tři měsíce plné plesů jsou za námi a proto nám dovolte malé ohlédnutí za letošní plesovou sezónou. Velice nás potěšilo, že na všech akcích kde jsme vystupovali panovala skvělá nálada, lidé se bavili od začátku do konce a téměř všude byla letos rekordní návštěvnost. Vše se dá vystihnout jedním slovem "PECKA". Velice nás mrzí, že plesovka netrvá alespoň půl roku, protože už v únoru jsme měli beznadějně plný kalendář akcí na plesy v roce 2015. Každopádně teď máme trošku volného času a můžeme se věnovat údržbě techniky, odpočinku a hlavně zkoušení nových skladeb. Od května vyrážíme naší malou šňůru po svatbách a zábavách, takže doufáme, že se s vámi budeme potkávat i přes léto. Přejeme všem pohodové jaro a báječné prázdniny a nejpozději za rok opět na plese :-)   


Víkend plný hudby

17.červenec 2013

V pátek 12.7. jsme opět po roce vyrazili na charitativní tropickou pouť do České Skalice, jejíž veškerý výdělek putuje na pomoc postiženým dětem. Vojtu toho času na táboře zastoupil náš kamarád Marek z Fantasy Music a jako vždy to byla jízda do pozdních nočních hodin (fotky zde...). V sobotu jsme se rozjeli do Litomyšle na svatební veselici a v hned v neděli po probuzení jsme se vrhli na přípravu muzikantského dýchánku v rychnovské hospodě U vody. A byl to nedělní večer na který budeme všichni dlouho vzpomínat. Deset muzikantů na pódiu drtilo struny, blány, klávesy a dechy. Hrálo se od jazzu až po rock a kdyby nás před půlnocí nezastavila městská policie, tak hrajeme snad ještě teď(fotky zde...). Obrovský dík patří všem zúčastněným a v koutku duše doufám, že bychom mohli z této akce udělat každoroční tradici.


A je nás 5... :-)

11.únor 2013

Dne 9.2.2013 účinkovala skupina Brillant Band na školním plese v Kvasinách. Spolu s námi zahrál na bicí soupravu také náš syn, kamarád a velmi nadějný bubeník Matyáš. Společně jsme vystřihli dvě legendární pecky od skupin Queen a Guns'n'roses a poté co náš malý muzikant odjel do pelechu, tak ho po zbytek večera vystřídal jeho učitel a náš kamarád Pavel Vaněk. Baskytary se chopil Vojta, kytary Víťas, klapky drtil Jakub a v rozsahu několika desítek oktáv zazpívala paní Petra. K báječnému...


Konec světa aneb začátek plesové sezóny

1.leden 2013

Předpovídaný konec světa a začátek nového roku jsme všichni ve zdraví přežili :-) a proto se můžeme těšit na nadcházející plesovou sezónu. Naše skupina je posílena o skvělého muzikanta Vojtu Bártu, takže se máte opět na co těšit. V případě, že budete chtít lístky nebo rezervaci na jakýkoli ples, na kterém účinkujeme, tak se na nás obraťte. Termíny všech plesů jsou uvedeny na našich stránkách a facebooku. Na závěr vám přejeme vše nej v roce 2013 a brzy naviděnou.


Dožínky v Záměli

27.srpen 2012

Zámělské Dožínky se pro nás za poslední 4 roky staly akcí roku. Spousta skvělého jídla, pití a hlavně lidí, kteří se pro nás za tu dobu stali opravdovými přáteli a to je uplně nejvíc... Těžko bych popisoval atmosféru, která provází celý večer foto zde.
Další neméně zajímavou věcí je místo, kde se akce koná a hlavně lidé, kteří pod hlavičkou občanského sdružení "Má vlast, můj domov" pořádají nejen Dožínky, ale další více než desítku akcí během celého roku.Na jejich celou činnost včetně probíhající rekonstrukce středověkého Hostince u Karla IV můžete shlédnout zde
Strana 1 z 2 Stránky: 1 2 Další Poslední